Czapla w szuwarach

 
Twórca: Sztuk Kilka
Czapla w szuwarach
 
Czapla w szuwarach Czapla w szuwarach Czapla w szuwarach Czapla w szuwarach Czapla w szuwarach Czapla w szuwarach Czapla w szuwarach
Zapytaj o cenę »
Oryginalny wisiorek wykonany ze srebra próby 925. Przedstawienie czapli wśród wody, to tradycyjny motyw zaczerpnięty ze sztuki japońskiej. Spod misternych ażurów prześwituje tkanina przywieziona wprost z Japonii, jest to fragment prawdziwego kimona. Kolorystyka materiału: czerń z jasną czerwienią. Wisiorek umieściłam na srebrnym łańcuszku z zapięciem zatrzaskowym i moim logo, regulacja jest możliwa na całej długości łańcuszka. Mimo sporych rozmiarów wisior jest bardzo lekki :)

ZNACZENIE - motyw czapli najczęściej umieszczano na kimonach noszonych na przełomie czerwca i lipca, w czasie pory deszczowej. Stylizowany motyw czapli występował także w formie egrety (rodzaj ozdoby głowy)

Japońska opowieść zaklęta w srebro - to kolekcja delikatnej biżuterii pełnej motywów zaczerpniętych z kultury Japonii, w której zawarłam symbolikę tego kraju oraz skrawki tkanin przywiezione z wędrówki po nim.
Śred: 7.5 cm
Dł.: 72 cm
Waga srebra: 27g

Szerokość: 7,50 cm
Długość: 72,00 cm

Tagi: wisiorek ze srebra, ażurowy wisiorek, japońskie motywy, delikatna biżuteria, lekki wisiorek, srebrna biżuteria, japońska biżuteria, elegancki wisiorek, czapla, wisior czapla
Technika: metaloplastyka
Materiał: srebro
Kolor: czarny, czerwony, srebrny
   

 

Inne prace tego twórcy >>

Koronkowy kołnierz
Kici kici
Na skrzydłach wiatru
Zieleń malwy
Sowa Puchacz
Srebrny łoś
 

Podobne w tej kategorii >>

Kolekcjoner - wisior z onyksem
Kropelka - bajeczna muszla
Dwustronny wisior z płaszczk
Srebrny medalion ID:160829
Wiara, Nadzieja, Miłość
NASZYJNIK SERDUSZKO
 

Ostatnio oglądane >>

Czapla w szuwarach