Twórca: Sztuk Kilka
The Clowness
 
The Clowness The Clowness The Clowness The Clowness The Clowness The Clowness The Clowness
Zapytaj o cenę »
Broszka z kolekcji ARTEA, wykonana ze srebra próby 925. Dziewiętnastowieczna kobieta - klaun z obrazu Henri de Toulouse-Lautreca utrwalona w splotach srebrnego drutu. Część srebra (spódniczka) pokryłam delikatną warstwą złota o jaśniutkim odcieniu, całość wypolerowałam na połysk. Broszka posiada szpilę i haczykowe zapięcie z zabezpieczeniem. Dzięki małej wadze ładnie układa się na różnych tkaninach.

Dodatkowo broszka posiada tiulową spódniczkę na gumce, w którą wedle uznania i nastroju możesz ubrać Clowness lub nie :)

ARTEA, to kolekcja broszek pełna płynnych linii, lekkości i kobiecego piękna wprost ze świata sztuki. Odnajdziesz u mnie również inne przedstawienia kobiet przeniesione do świata biżuterii z uniwersum dawnego malarstwa, rzeźby i fotografii. Każdą broszkę wykonuję tylko w jednym egzemplarzu, byś mogła cieszyć się odrobiną sztuki, której nie będzie miał nikt inny :)

Wymiary:
Wysokość: 8.5 cm
Szerokość

Szerokość: 8,50 cm
Długość: 8,50 cm

Tagi: minimalistyczna broszka, kobieta broszka, srebrna broszka, broszka przedstawiająca kobietę, wenus z milo, delikatna broszka, subtelna broszka
Technika: metaloplastyka, ręcznie robione
Materiał: srebro 925, tkanina, złoto
Kolor: srebrny, złoty
   

 

Inne prace tego twórcy >>

Elfie skrzydła
Walkiria
Aksamitki
Na skrzydłach wiatru
Szmaragdowe monstery
Wśród liści dębu
 

Podobne w tej kategorii >>

Brosza srebrno-złota
Brosza z lilią
Gorgona
SREBRNA BROSZA GAG
Siatkowa
Rajskie jabłka
 

Ostatnio oglądane >>

The Clowness