Media

 

* W maju 2014 r. w magazynie "Twórcze inspiracje" opubliukowany został artykuł "Biżuteria steampunk" autorstwa Oli Pietruckiej - właścicielki Galerii Olissima. Dodatkowo w tym samym numerze opublikowany został tutorial "Bransoletka steampunk" autorstwa Kfiatek Zdolne Rączki współpracującej z Galerią Olissima.

      

    

* W kwietniu 2014 r. we włoskim magazynie Vicenza Jewellery Magazine została zaprezentowana m.in. biżuteria autorstwa współpracującej z Galerią Olissima artystki Jolanty Bromke. Prezentowaną w magazynie bizuterię autorstwa tej artystki można kupić tylko w Galerii Olissima.
 
* Biżuteria autorstwa Beaty Sas Narkiewicz współpracującej z Galerią Olissima stała się ozdobą baneru tegorocznych XV Międzynarodowych Targów Bursztynu Ambermart 2014. Pierścionek prezentowany na banerze można obejrzeć i kupić TUTAJ.
 
* Pokaz biżuterii artystycznej dla Pań Prezydentowych.
Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria Prezydenta RP zwróciła się do Galerii Olissima z prośbą o zorganizowanie
pokazu biżuterii artystycznej dla Pań Prezydentowych: Evelin Ilves - małżonki Prezydenta Estonii i Anny Komorowskiej
- małżonki Prezydenta Polski. Pokaz zorganizowano w dniu 18.03.2014 r. w siedzibie współpracującej z Galerią Wytwórni Antidotum (pierwszej powojennej szkoły złotniczej z Warszawy) przy ul. Willowej 8/10 w Warszawie. Wykładowcy Wytwórni Antidotum zaprezentowali wybrane techniki jubilerskie: Ramigiusz Grodzicki - osadzanie cyrkonii na obrączce, Robert Szklarski - historyczne techniki repusu, foldformingu i grawerowania. Dodatkowo zorganizowana została wystawa biżuterii artystycznej na której praezentowane były prace twórców współpracujących z Galerią Olissima i Wytwórnią Antidotum: Piotr Małysz, Elisabetta Capello, Kacper Schiffers, Alina Tyro-Niezgoda, Bartosz Ciba, Marcin Młynarczyk, Sława Tchórzewska, Karolina Gletkier, Aleksandra Surmak, Andrzej Kupniewski, Marcin Tymiński.

 
 
* W marcu 2014 r. w miesięczniku Grazia została zaprezentowana biżuteria współpracującego z Galerią Olissima twórcy CIBA. Zapraszamy serdecznie do jego galerii.
 
 
* W najnowszym numerze miesięcznika Wedding została zaprezentowana biżuteria z Galerii Olissima. Autorem prezentowanej pracy jest Bartek Ciba.
 
 
* W 2013 r. współpracująca z Galerią Olissima Aga Sobel SopelkaArt zdobyła I nagrodę w wyzwaniu organizowanym przez grupę Metal Clay Europe. Tematy wyzwania brzmiały: "Out of this World" i "Under the Sea".  Nagrodę otrzymał komplet pierścieni  "Podwodny Świat" . Pierścienie w całości wykonane z brązu, inspirowane niezwykłymi stworzeniami z morskich głębin: mantą, ukwiałami oraz meduzą. Jeden z pierścieni ozdobiony słodkowodnymi perełkami. Zapraszamy do jej galerii.
 
* W 2013 r. współpracująca z Galerią Olissima Karolina Stefańska zdobyła II nagrodę w wyzwaniu organizowanym przez grupę Metal Clay Europe. Tematy wyzwania brzmiały: "Out of this World" i "Under the Sea".  Nagrodę otrzymał naszyjnik „Gorgonia” . Naszyjnik z ręcznie rzeźbionymi gałązkami podwodnej gorgonii, zwanej morskim wachlarzem, wykonany w całości ręcznie ze srebra, ozdobiony dużą białą perłą i zawieszony na srebrnej sieci. Zapraszamy do jej galerii, gdzie można nabyć tą pracę.
 
* W 2013 r. współpracująca z Galerią Olissima Aga Sobel SopelkaArt zdobyła Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie dla Twórców Biżuterii PLAY (not only) METAL CLAY 2013. Wyróżniony został wisior „Marzenia”. Praca wykonana jest w całości ze srebra, ozdobiona naturalnymi kamieniami: opalami i peridotami. Zapraszamy do jej galerii.
 

* We wrześniu 2012 r. w magazynie Twój Styl zaprezentowany został, wykonany techniką sutasz (soutache), naszyjnik autorstwa Sylwii Żak z Galerii Olissima.
 
 
* W lipcu 2012 r., w jubileuszowym, setnym numerze magazynu SHOW został zaprezentowany naszyjnik autorstwa Anny Nycz z Galerii Olissima.
 
 
* W lipcu 2012 r. portal ofeminin.pl przedstawił biżuterię z Galerii Olissima autorstwa Anny Lipowskiej i Kleo.
 
* W styczniu 2012 w magazynie Purpose.pl - kultura, nauka, przedsiębiorczość, ukazał się wywiad tygodnia z Olą Pietrucką z Galerii Olissima.
 
* W listopadzie 2011 w modamagazyn.pl polish fashion magazine przedstawiono biżuterię z Galerii Olissima.
 
* W grudniu 2011 w wydaniu portalu menstream.pl w artykule "Najlepsze pomysły na prezenty dla kobiety" została zaprezentowana biżuteria Marty Grzywny z Galerii Olissima.
 
* W grudniu 2011 r. w bursztynowym portalu amber.com.pl został opublikowany wywiad z Aleksandrą Pietrucką z Galerii Olissima.
 
* W listopadzie 2011 w magazynie Bobyy (bobyy.pl) należącym do grupy Burda opublikowany został artykuł o Galerii Olissima.
 
* We wrześniu 2011 r. w portalu we-dwoje.pl została opublikowana galeria prac twórców z Galerii Olissima.
 
* W wydaniu z lipca 2011 r. Eks Magazynu (eksmagazyn.pl) został opublikowany artykuł "Moc natury w biżuterii So Young Park" autorstwa Oli Pietruckiej z Galerii Olissima.
 
 * W numerze 1/2011 magazynu Portfel.pl poublikowany został artykuł "Antidotum na szarą codzienność - biżuteria artystyczna" autorstwa Oli Pietruckiej z Galerii Olissima
 
* W wydaniu z czerwaca 2011 r. Eks Magazynu (eksmagazyn.pl) został opublikowany artykuł "Sutasz w polskim wydaniu" autorstwa Oli Pietruckiej z Galerii Olissima. 
 
* W numerze miesięcznika "Haft Polski" z kwietnia 2011 r. został zaprezentowany przez Galerię Olissima tutorial uczący wykonania biżuterii techniką sutasz (soutache). Autorką tutorialu jest współpracująca z Galerią Pracownia KiWi.

      

    

* Galeria Olissima patronem medialnym wystawy fotografii autorstwa Agnieszki Lucyny Jaźwińskiej i Mai Zembrzuskiej - absolwentek Wydziału Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wernisaż i wystawa odbyły się w maju 2011 r. w Galerii Schody przy ul. Nowy Świat 39 w Warszawie.
 
* Na zamówienie Fundacji Cud In Vitro Galeria Olissima zrealizowała zlecenie wykonania bransoletek okolicznościowych, które w ramach działań promocyjnych Fundacji wręczane będą osobom publicznym ze świata polityki, show business-u etc. Biżuteria została wykonana przez współpracującego z galerią Marcina Młynarczyka.
      
* Galeria Olissima patronem medialnym wystawy biżuterii artystycznej Sławy Tchórzewskiej i ubiorów Ewy Godun. Pokazy twórczości artystek odbyły sie w marcu 2011 r. w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku i Teatrze Współczesnym w Warszawie.
 
* W numerze magazynu Show z 6 marca 2011 r. została pokazana biżuteria z Galerii Olissima. Zaprezentowano kolczyki wykonane techniką haftu sutasz (soutache) autorstwa LiAnny.
      
* Galeria Olissima zrealizowała zlecenie wykonania na zamówienie biżuterii w której Maryla Rodowicz wręczała nagrodę na tegorocznej gali Telekamery. Piękne ozdoby, inspirowane są sztuką Bizancjum, zostały wykonane przez współpracującą z nami Pracownię Delicje.
      
* Informacja o Galerii Olissima w wersji drukowanej miesięcznika Claudia nr. 01/2011. W temacie miesiąca wymieniono Galerię jako jedno z interesujących miejsc z biżuterią, które warto odwiedzić w internecie.
      
 * Biżuteria z Galerii Olissima w drukowanej wersji miesięcznika "Businesswoman Life" (businesswomanlife.pl). W numerze z grudnia 2010 r. została zaprezentowana biżuteria z Galerii: kolczyki "Dzwoneczki", kolczyki "Wycinanki" i kolczyki "Hypnosisi" autorstwa Marty Rudnickiej, naszyjnik i kolczyki z kolekcji "Erendira" - autorstwa Pracowni Amareno i naszyjnik "Fatima" - autorstwa Jagienkii.
      
* Biżuteria z Galerii Olissima w miesięczniku "Pani". W numerze z grudnia 2010 r. została zaprezentowana biżuteria z Galerii: naszyjnik "Folk" autorstwa Hannah Studio i kolczyki "Floris" autorstwa Michała Wyszomirskiego.
      
* Galeria Olissima uczestniczyła w wykonaniu korony dla Miss Egzotica 2010. Wykonawcą korony jest współpracująca z nami Mirra. Zwyciężczynią konkursu została Jacky Maina z Keni. Więcej informacji: http://www.missegzotica.pl/
      
* "Secesja - sztuka piękna zaklęta w ozdobie", autor: Ola Pietrucka. Artykuł dla portalu "Życie w Luksusie - Twój przewodnik po luksusie" (zyciewluksusie.pl)
* "Biżuteria antyczna na aukcjach internetowych", autor: Ola Pietrucka. Artykuł do miesięcznika "L'èclat"
(wyd. Noble Concierge/Noble Bank)
      
 * Biżuteria z Galerii Olissima w sesji zdjęciowej o2trend zrealizowanej pod kierownictwem Joanny Miszteli
 
 film z realizacji tej sesji można zobaczyć klikając poniższe zdjęcie:
 
* Galeria Olissima wybrana do prezentacji w katalogu "Modne Produkty 2010"
      
* Galeria Olissima jednym z patronów medialnych III Międzynarodowego Festiwalu "Perła Baroku-koncerty mistrzów" 2010
 
* Naszyjnik z Galerii Olissima produktem tygodnia w portalu fashionnow.pl
 
 * Galeria Olissima jednym z patronów medialnych wystawy fotografii "12" prezentującej prace absolwentów Wydziału Sztuki Mediów ASP w Warszawie
 
 * Artykuł o Galerii Olissima na Banana Blox - jednym z najstarszych i najbardziej opiniotwórczych blogów o modzie w Polsce www.banana.blox.pl
 
 * Artykuł o Galerii Olissima na Repka.pl - najstarszym i jednym z najbardziej popularnych w Polsce portali dla kobiet
 
 * Konkurs Galerii Olissima i stacji telewizyjnej Hallmark Chanel